Google İsim Temizleme

Google’dan isim temizleme işlemi bilgi ve ileri derece uzmanlık gerektiren bir işlemdir. 2010 yılında kurulan SRC MEDYA ekibi olarak profesyonel olarak google’dan ve diğer arama motorlarından isim temizliyoruz.

Konusunda uzman olan seo ekibimiz google isim temizleme alanında oldukça deneyimli ve donanımlıdır.

İnternetteki arama motorlarında her an isminizi kötüye kullanarak karalayabilecek bir paylaşım yapılma tehtidi var ve internet kullanıcılarının çoğunluğu içeriğin nereden ve nasıl yayınlandığına dahi bakmadan yazılan her şeye inanır durumdadır. Bu durum eğitim hayatınızın aksamasına, iş hayatınızın olumsuz etkilenmesine, itibarınızın zedelenmesine neden olmaktadır.

SRC MEDYA olarak bu konuda profesyonel seo uzmanı kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Google isim temizleme işlemi için ekibimizde bulunan seo uzmanları ve yazılımcılar tarafından yapılmakta ve hukuki bir durumda ise müdehale edebilecek avukatımız bulunmaktadır.

Google isim temizleme farklı yöntemler ile yapılmaktadır. Bu yöntemler arasında en sık uygulanan işlem kişinin adını tamamen google’dan temizleme veya kişinin adı yazıldığında çıkan link içerisine onun belirleyeceği içeriklerin yerleştirilmesi gibi.

Talep doğrultusunda istenilen haberi yayınlar ve arama motorlarında ilk sıralara yerleştiririz.

0542 419 41 31
Konuşmayı Başlat
💬 Merhaba
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?